سایه فرهنگ بیگانه بر فضای عمومی کشور

سلام

عذر می خوام که که کمی دیر اپ می کنم . این روز ها اصلا وقت و حوصله اپ کردن ندارم.

با دیدن این عکس ها در یک سایت خبری به شدت داغون شدم

واقعا چرا باید در سازمان ها و شرکت های دولتی و عمومی وضعیت فرهنگ این باشد ؟؟؟؟؟

عکس ها

اینکه شغلی به عنوان مهماندار باشد و اینکه زنان در این شغل فعالیت کنند خیلی شاید جای بحث نداشته باشد اما اینکه چرا عینا باید همانطور که در غرب هستند استاندارد پوشش و سرویس داشته باشند  سوالیست که باید مسئولان امر جواب گو باشند.

نوع پوشش و رفتار های مهمانداران در غرب بیشتر برای عرضه بیشتر محصول و خدمات و تبلیغ محسوب می شود اما ایا در کشوری مثل ایران که جایی برای رقابت نیست و اصولا متقاضی خدمات بیشتر از خدمات ارائه شده است ایا باز هم نیاز به این شیوه تبلیغ هست ؟؟؟؟؟ این بحث جدای از این است که حتی اگر نیاز به تبلیغات بود ایا باز این نوع رفتار متناسب شان ایران اسلامی عزیز هست !!!!!

واقعا جای تاسف دارد که در حکومتی اسلامی و ایدئولوژیکی قوی این چنین صحنه هایی مشاهده شود !!!!!

/ 3 نظر / 22 بازدید
علیرضا

به گونه ای میگویید حکومت اسلامی انگار همه جا درسته و صبغه ی اسلامی دارد و فقط اینجا عیب داره.. این بد ولی بدتر و خیلی بدتر از اینها هم وجود دارد و رسیدگی به اون ها اولی تر است. کمی واقعیت ها را ببینیم و در آسمان ها نچرخیم ..

باران

سلام... اينا كه زياد بدحجاب نبودن.چندوقت پيش يه نمايشگاه اتومبيل توي مشهد برگزار شده بود اونجا رو بايد ميديدين.يعني علنا از خانومها استفاده ابزاري شده بود... كلا اين روزا همه چي برعكس شده.ارزشها بي ارزش شدن... تا ميخواي حرفي هم راجع بهش بزني همه ميگن يني الان مشكل مملكت ما فقط اينه؟؟؟ در حاليكه ريشه نصف بيشتر مشكلامون از همينجاها آب ميخوره.

سلام.بد حجابی یکی از مشکلات جدی جامعه امروز هست و فکر میکنم دلیل اصلیش عمل نکردن به تمامی دستورات دینی هست . منظور دقیقترم اینه که وقتی توی تمامی جنبه ها از دستورات اسلام به طور کامل پیروی نمیشه، از یه جای دیگه مثل غده های چرکین میزنه بیرون...( توی این زمینه بحث های زیادی مطرح هست که توی چند خط نمیشه گنجاند) در ضمن غیبتتون خیلی طولانی شده!!!!!! [لبخند][چشمک] امیدوارم مشکلی نباشه و زودتر بتونید وبتون رو آپ کنید. در پناه حق...